سیستم های شیارزنی

سهم شرکت گورینگ –  در ابزارهای تراشکاری

شرکت گورینگ با ابزارهای جدید شیارزنی سهم محصولات خود در ابزارهای ثابت (غیر چرخان) برای فرآیند تراشکاری را گسترش داده است. بعلاوه در وسعت جهانی برای برنامه کاری ابزارهای برشی چرخان ما این ناحیه ابزارآلات را با اضافه کردن ابزارهای شیارزنی و تراشکاری خود تکمیل نموده ایم. سیستم های ابزاری 104 و 106 برای داخل تراشی، شیارزنی، شیار زنی پیشانی، رزوه زنی و خانکشی نیز همانند سیستم ابزار 305 می باشند و دارای یک اینسرت قابل تعویض سه کاره برای ماشینکاری داخلی و خارجی می باشد.

گسترش برنامه کاری ابزارهای تراشکاری

در حال حاضر برای نمایشگاه فلزکاری 2018 آلمان، ابزارگیرهایی برای تراشکاری قطعات بلند و نیز ابزارگیرهای مودولار (Modular) به سیستم های ابزارهای 104 و 106 اضافه شده اند. بعلاوه رنج اینسرت های برشی در ابعاد طول و قطر و شعاع گسترش داده شده اند. همچنین در سیستم ابزار تراش 305 هندسه براده بصورت زینتر شده به ابزار اضافه و در طراحی در نظر گرفته شده است، و اینسرت های رزوه زنی نیز همانند طیف ابزارگیرهای تراشکاری گسترش پیدا کرده اند.

غیر قابل برابر در میزان عمق تولید داخلی شرکت

شرکت گورینگ توسعه بسیار زیاد و سریعی در ابزرهای شیار زنی و تراشکاری پیدا کرده است و تمام قابلیت های خوب ممکن گروه محصولات ابزار را درو کرده است، تمام تولیدات ابزارهای کاربایدی تراشکاری توسط واحد داخلی R & D شرکت برای ماشین آلات ماشینکاری و نیز همچنین قابلیت های روکش ابزار بطور ویژه ای توسعه پیدا کرده است.

اطلاعات

محافظت از اطلاعات

درباره ما

کاریابی

نوآوری ها

نمایشگاه ها

مشخصات

شرایط و ضوابط

لینک ها

هدایتگر

جستجوی سریع

فروشگاه آنلاین

پرتال تولیدکننده

دانلودها

کاتالوگ آنلاین

نقشه سایت

شبکه های اجتماعی