ساخت قالب و ابزار

سطح اول در عملکرد و قابلیت فرآیند

قالب های تزریق پلاستیک و قالب های فلزی مورد استفاده در صنایع مختلف مانند خودروسازی، تولید کننده کالاها و مواد غذایی، هوافضا و صنایع الکتریکی شامل این حوزه کاری برای ابزارهای مورد استفاده می باشند. شرکت های سازنده ابزارآلات که دارای قابیت انعطاف در تولید محصولات خود می باشند نیاز به تامین و به روز کردن فرآیندهای ماشینکاری و ابزارآلات خود دارند. که دقت بالای مسیرهای ماشینکاری و قابلیت فرآیند خوب بسیار هائز اهمیت می باشد. که محصولات دسته بندی شده دقیق شرکت گورینگ مشتریان خود را پشتیبانی کرده و مانع شکست و افت تولیدات آنها خواهد شد.

به عنوان نمونه ابزار RF 100 شرکت گورینگ: فرز انگشتی با عملکرد بالا و زاویه مارپیچ متغیر برای خشنکاری و پرداختکاری و با بالاترین کیفیت کاری خود که می تواند قطعات تا سختی 48 HRC را ماشینکاری کند. علاوه بر این به طور خاص و ویژه ابزارهای بهینه شده سری HSC برای فرزکاری کپی تراشی سه بعدی جهت ماشینکاری مواد سخت تا 62 HRC بصورت سر تخت و Ball nose در دسترس می باشد. ابزار GF 500 HSC کپی تراش فرز سه بعدی برای ماشینکاری قالب های تزریق پلاستیک و فلزی تا 54 HRC می باشد که بصورت های سر تخت و Ball nose در دسترس می باشد که دارای تلرانس شعاعی +/-0.01 mm می باشد.

ابزارهای رزوه زنی و قلاویز زنی برای ماشینکاری قطعات سخت تا سختی 55 HRC با جنس ابزار HSS-E-PM و ماشینکای قطعات تا سختی 62 HRC با ابزار تمام کاربایدی و نیز قلاویزهای بدون شیار (Fluteless Taps) برای مواد قطعه تا استحکام کششی 1200 N/mm² ، و فرزهای رزوه زنی برای مواد سخت تا سختی 54 HRC می باشد.

برقوهای NC از جنس HSS-E برای مواد تا استحکام  1000 N/mm می باشد، و ابزار HR 500 برقو با عملکرد بالا برای ماشینکاری مواد فولادی سخت تا 62 HRC دارای شیارهای برشی و سری گرد سرمتی می باشد.

اطلاعات

محافظت از اطلاعات

درباره ما

کاریابی

نوآوری ها

نمایشگاه ها

مشخصات

شرایط و ضوابط

لینک ها

هدایتگر

جستجوی سریع

فروشگاه آنلاین

پرتال تولیدکننده

دانلودها

کاتالوگ آنلاین

نقشه سایت

شبکه های اجتماعی