صنایع هوایی

بالاترین تقاضا برای ابزار و فرآیندها

نرخ های براده برداری تا 90 درصد، قطعات تشکیل شده از اجزای پیچیده و مواد برای کاربردهای دما بالا، قطعات استاندارد و خاص: بطور گسترده در صنایع هوایی یا خارج از آن مورد تقاضا برای ابزار می باشند که دارای سطوح مختلف کاری هستند.

اجزاء و قطعاتی که نیاز به دقت کاری و تلرانس ابعادی بالا و نیز کیفیت سطح پرداخت شده بالا می باشند. تجهیزات ابزاری شرکت گورینگ بطور رضایت بخشی ابزارهایی با کیفیت بالای توسعه یافته ای برای فرآیندهای ماشینکاری صنایع هوافضا مهیا کرده است، که از نظر اقتصادی و قابلیت فرآیند بسیار عالی می باشد.

همچنین توسعه در ماشینکاری قطعات کامپوزیتی تقویت شده دارای فیبرهای الیاف شیشه و کربن (CFRP) که ماشینکاری آنها بسیار سخت می باشد، که بصورت بهینه و کارآمدی ابزارآلات گورینگ قابل استفاده برای آنها می باشد.

بعلاوه ابزارهای سوراخکاری، برقوکاری و خزینه کاری بصورت HSS و کاربایدی با لبه های برشی PCD بصورت خاص برای پرداختکاری و نیمه پرداختکاری قطعات آلمینیوم، تیتانیوم و سوپر آلیاژها و قطعات ساندویچی کامپوزیتی طراحی و تهیه شده که مناسب برای تمام کاربردها و ماشین آلات می باشد.

همچنین دقت و تلرانس بالای مورد نیاز در مونتاژ قطعات دارای سوراخ های مستقیم و مخروطی از جنس مواد آلمینیوم و تیتانیوم ک هائز اهمیت می باشند، ابزارهای آن قابل تامین است.

اطلاعات

محافظت از اطلاعات

درباره ما

کاریابی

نوآوری ها

نمایشگاه ها

مشخصات

شرایط و ضوابط

لینک ها

هدایتگر

جستجوی سریع

فروشگاه آنلاین

پرتال تولیدکننده

دانلودها

کاتالوگ آنلاین

نقشه سایت

شبکه های اجتماعی