فناوری های انرژی

فرآیندهای اقتصادی تولید برای تکنولوژی های آینده و به روز مولدهای تولید برق توسط انرژی بادی و ایستگاه های حرارتی انرژی و توربین ها شرکت گورینگ به عنوان یک پیشگام در ارائه راه حل های ابزاری برای ماشینکاری قطعات و اجزاء آنها با مواد تکنولوژی بالا در سازه های تولید کنده انرژی می باشد.

صنایع تولیدی نظیر توربین ها نیازمند ابزارهایی برای تولید رزوه های مخصوص و بزرگ می باشند. که شرکت گورینگ بطور ویژه ای برای این کاربردها رزوه هایی با اندازه های بزرگ از M16 تا M39 را در برنامه تولیدی خود دارد. که علاوه بر آن مناسب برای مشینکاری مواد خاص در صنایع انرژی و نیز بطور گسترده و چشمگیر برای مواد با استحکام کششی بالا و آلومینیوم و آلیاژهای AlSi تا 6 درصد سیلیکون Si و همچنین چدن می باشند.

در تولید قطعات مولدهای تولید کننده برق از انرژی بادی که شامل اجزاء پره های توربین آن، توپی روتور، محرک مولد، مجموعه انتقال قدرت و چرخدنده ها، کابین ها و برجک که نیازمند فرآیندهای ماشینکاری دقیق زیادی می باشند. سوراخ هایی با دقت و تولرانس بالا و صافی سطح خوب، رزوه های پایدار، سطوح فرزکاری و شیارهای دقیق و خزینه های دقیق بسته که عاری از پلیسه های داخلی و خارجی باید باشند که نیاز به ابزارهای بسیار مناسب و دقیق و دقیق دارند که شرکت گورینگ بطور کامل تمام آنها را پشتیبانی و تامین می کند.

ابزارهایی با روکش و طراحی هندسه عالی و مواد ابزاری با کیفیت، ابزارهای میکرو دقیق کاری و دارای هولدرهای ابزار بسیار مناسب برای آنها می باشد. بهعنوان مثال مته های اینسرت خور گورینگبرای ماشینکاری قسمت   GFRP پره های روتور می باشد و بزارهای تمام کاربایدی گورینگ و PCD برای ماشینکاری اجزاء با استحکام کششی بالا مورد اسفاده قرار می گیرد که رنج وسیعی از اندازه ها را دارد و دارای اندازه های استاندارد و مخصوص نیز می باشد.

اطلاعات

محافظت از اطلاعات

درباره ما

کاریابی

نوآوری ها

نمایشگاه ها

مشخصات

شرایط و ضوابط

لینک ها

هدایتگر

جستجوی سریع

فروشگاه آنلاین

پرتال تولیدکننده

دانلودها

کاتالوگ آنلاین

نقشه سایت

شبکه های اجتماعی