مهندس دقیق و اپتیک

اپتیک و مندسی دقیق

قطعات بسیار کوچک و دقیق

قطعات مینیاتوری کوچک در صنایع مختلفی منند صنایع الکترونیکی و مهندسی پزشکی و مهندسی مکانیک بطور باورنکردنی برای طولانی مدت استفاده می شود. این قطعات کوچک دارای تقاضای بالا و دقت بالا و نیازمند قابلیت تولید دقیق و فرآیند اقتصادی خوب می باشد. شرکت گورینگ بطوره ویژه برای قاضاهای مشینکاری دقیق (micro-machining) محصولات وسیع زیاد و جدیدی ارائه کرده است.

هنگام کار با فرآیندهای فرزکاری با قطر ابزارهای کوچک انحراف (deflection) ابزار یک مساله بسیار مهم می باشد. تقاضاهای بسیار زیاد برای ابزارآلات میکرو ماشینکاری که به موجب آن این انحراف ابزار بسیار کاهش پیدا می کند افزایش یافته است. در ماشینکاری میکرو در این قطعات تیز بودن لبه های برش مهم می باشد و نیز کیفیت کارباید ابزار بالا و تلرانس های دقیق قابلیت فرآیند را تضمین کرده و خنک کاری بسیار هائز اهمیت می باشد.

شرکت گورینگ  دارای ابزارهای سوراخکاری میکروی دقیق استاندارد و نیز همچنین ابزارهای مخصوص بصورت کاربایدی و HSS-E-PM در برنامه های تولیدی خود برای مشتریان خود می باشد. همچنین شرکت دارای ابزارهای رزوه زنی و برقو کاری در رنج میکرو برای میکرو ماشینکاری می باشد که برای تولید قطعات بسیار کوچک و ظریف بسیار عالی می باشند. بخاطر قابلیت تولید بالای فرآیند و طول عمر ابزار زیاد از خربی و تعویض ابزار جلوگیری کرده که بسیار اقتصادی و مطمان در رنج میکرو می باشد. شرکت گورینگ به این مهم با توسعه هندسه لبه های برشی دقیق و پوششکاری عالی دست یافته است.

اطلاعات

محافظت از اطلاعات

درباره ما

کاریابی

نوآوری ها

نمایشگاه ها

مشخصات

شرایط و ضوابط

لینک ها

هدایتگر

جستجوی سریع

فروشگاه آنلاین

پرتال تولیدکننده

دانلودها

کاتالوگ آنلاین

نقشه سایت

شبکه های اجتماعی